21 stycznia 2024

Już trzydziesty drugi raz w naszej szkole zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W najbliższą niedzielę (28 stycznia br.) nasi wolontariusze - pod opieką nauczycieli - będą kwestowali na ulicach Michałkowic.

Dla Tych, którzy chcą wesprzeć WOŚP poprzez licytację na Allegro, uruchomiliśmy aukcje gadżetów przysłanych przez Fundację. Wśród wszystkich aukcji można wylicytować m. in. wspólny trening z ekipą z Genius Gorilla lub miesiąc prowadzenia treningu On-Line PREMIUM u trenera Cezara lub trenerki Aleksandry.

Środki z licytacji trafiają bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP. Linki do licytacji i szczegóły poniżej:

 

https://allegro.pl/uzytkownik/kuba_zyska

 

Państwowa Straż Pożarna - jako formacja, której głównym zadaniem jest ratowanie życia i zdrowia - aktywnie włączyła się w tegoroczny Finał WOŚP i pomoc potrzebującym.

W związku z powyższym mamy nie lada gratkę dla małych lub dużych sympatyków straży pożarnej.

UWAGA!!!

Można wylicytować wyjątkowy VOUCHER i spędzić dzień ze strażakami z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siemianowicach Śląskich! A będzie to dzień pełen wrażeń!!! Link i szczegóły do licytacji poniżej:

 

https://allegro.pl/oferta/dzien-ze-strazakami-z-komendy-miejskiej-psp-w-siemianowicach-slaskich-15069381691

 

Datki gromadzimy także do sztabowej eSkarbonki – można wesprzeć WOŚP, nie wychodząc z domu :)

 

https://eskarbonka.wosp.org.pl/wumeleweme

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Zyska

 

PS Najkorzystniej jest skopiować linki do przeglądarki.

 

Licytacje i e-Skarbonka WOŚP

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Józefa Skrzeka

w Siemianowicach Ślaskich